Logg inn

Hovedsiden » Banerekorder

Banerekorder i samarbeid med TF.no

Kristiansand stadion pr. 15.06.07

MENN

100m Geir Moen, Moss IL 10.08 16.08.96

200m Geir Moen, Moss IL 20.74 18.08.96

400m Vebjørn Rodal, Oppdal FIK 46.78 09.06.96

800m Vebjørn Rodal, Oppdal FIK 1:45.72 18.08.96

1000m Knut Wilhelm Svendsen, Kristiansand FIK 2:24.0 25.09.90

1500m Arne Kvalheim, IK Tjalve 3:41.9 16.08.70

2000m Håvard Eskeland , Etne IL 5:57.15 14.08.94

3000m Sten Erik Hammerquist, IL i BUL 8:29.0 10.07.66

5000m Jim Svenøy, Fræna FIK 14:05.66 16.08.96

10000m Arne Risa, IL Gular 29:23.6 16.08.70

110m hekk Gaute Melby Gundersen, IF Minerva 14.08 16.08.96

200m hekk Ragnar Moland, IF Urædd 23.3 24.08.71

300m hekk Birger Hermansen, Moss IL 38.83 13.08.94

400m hekk Atle Lunn, IF Minerva 51.52 17.08.96

1500m hinder Wigmar Pedersen (DEN) 4:11.6 11.07.66

2000m hinder Atle Næsheim, Fredrikstad IF 5:42.03 23.08.86

3000m hinder Ståle Engen, IF Sturla 8:39.4 15.08.70

Høyde Steinar Hoen, IK Tjalve 2.27 16.08.96

Stav Trond Barthel, Gjøvik FIK 5.20 17.08.96

Lengde Sigurd Njerve, IL Norna-Salhus 7.78 16.08.96

Tresteg Sigurd Njerve, IL Norna-Salhus 16.77 18.08.96

Kule Lars Arvid Nilsen, IF Urædd 20.36 16.09.91

Diskos Svein Inge Valvik, IK Tjalve 59.94 18.08.96

Slegge Richard Olsen, IF Minerva 70.96 10.07.83

Spyd Pål Arne Fagernes, IK Tjalve 77.04 17.08.96

4x100m FINLAND (Teemu Vilén-Niko Viiala-Antti Vainionpää-Timo Salonen) 40.72 27.08.05

4x200m Kristiansand IF (Jon Besse Fjeld-Harald Moi-Kristen Fløgstad-Richard Simonsen) ?71

4x400m FINLAND (Miko Koivuvaara-Harri Kivelä-Mikko Nakolinna-Markko Juhani Keto-Tokoi) 3:13.21 24.08.86

4x800m Kristiansand IF (Torstein Ribe-Svein Hulten-Terje Sæten-Carl Erik Ekberg) 7:54.8 27.06.83

4x1500m IL Skjalg (Bjarte Sleire-Helge Knudsen-Ingemar Nordvall-Eigil Hannestad) 15:35.12 18.09.83

1000 m Stafett IL i BUL (Mariusz Musial-Hakeem Atif-Harald Lund-Bjørn Arild Bøhleng) 1:54.87 18.08.96

10-kamp Petri Keskitalo (FIN) (10.93-7.45-14.44-2.02-50.62/15.14-32.98-4.70-57.88-5:38.91)-2.5/ 7399 28/29.07.84

3000m Gang John-Christian Scheie, Søfteland TIL 13:19.0 19.08.00

5000m Gang Erik Tysse, IL Norna-Salhus 20:24.0 20.08.00

10000m Gang Erik Tysse, IL Norna-Salhus 41:44.6 20.08.00

15000m Gang Trond Nymark, TIF Viking 1:07:40.0 18.08.00

20000m Gang Trond Nymark, TIF Viking 1:29:50.9 18.08.00

KVINNER

100 m Sølvi Olsen (Meinseth), Sørild FIK 11.84 23.08.86

200 m Elisabeth Slettum, IL Skjalg 24.34 28.08.05 200 m Sølvi Olsen (Meinseth), Sørild FIK 23.6 10.07.86

400 m Anne Gundersen , IL i BUL 53.69 23.08.86

600 m Kirsti Voldnes (Løvnes), Kristiansand IF 1:37.1 29.06.77

800 m Merete Kvist (Rydvang), Sogndal IL 2:06.25 23.08.86

1000 m Marit Lindevik, IK Våg 3:06.3 10.10.85

1500 m Gunhild Halle (Haugen), IL Runar 4:20.07 18.08.96

2000m Ann Merete Gundhus, Modum FIK 7:00.18 14.08.94

3000 m Anita Håkenstad (Evertsen), Øystre Slidre IL 9:33.51 24.08.86

5000 m Gunhild Halle (Haugen), IL Runar 15:29.85 16.08.96

10000 m Grete Kirkeberg (Mørk), SK Vidar 33:48.96 18.08.96

80m hekk Victoria Eriksen, Minerva IS 12.10 15.08.94

100 m hekk Lena Solli Reimann, SK Vidar 13.14 16.08.96

200m hekk Gunn Hulleberg, IK Tjalve 31.8 07.10.83

300m hekk Rannveig Kvalvik, Moss IL 44.02 13.08.94

400 m hekk Mari Bjone, IL i BUL 57.37 17.08.96

2000 m hinder Saara Skyttä (FIN) 6:51.91 28.08.05

3000 m hinder

Høyde Hanne Haugland, IF Minerva 1.98 18.08.96

Stav Cathrine Larsåsen, IL i BUL 3.76 27.08.05

Lengde Berit (Tøien) Berthelsen, IL Tyrving 6.23 1966

Tresteg Lene Espegren, IK Tjalve 13.30 17.08.96

Kule Gunn-Torhild Johannessen (Ramslien), FIL AKS-77 14.68 16.08.96

Diskos Mette Bergmann, SK Vidar 64.84 18.08.96

Slegge Karolina Pedersen (SWE) 57.51 27.08.05

Spyd Ida Marcussen, Kristiansand IF 46.34 11.06.05

4x100m NORGE (Ann Marit Kleive (Holmøy)-Karin Solbakken-Sølvi Olsen (Meinseth)-May Karin Mannes) 45.91 23.08.86

4x200m Mandal og Halse IL (Anne Aanensen-Elin Bjørtvedt (Walvik)-Eva Bjurstrøm (Øvervoll)-Anne Gundersen) 1:49.2 21.05.85

4x400m FINLAND (Minna Uunimäki-Anna Suurnäkki-Nina Taipale-Sonja Finell) 3:42.46 24.08.86

4x800m Gausdal IL (Marit Evensen (Volden)-Mette Møller-Marit Holtklimpen (Sektnan)-Anne Jorun Flaten (Rakstad) 8:49.07 17.09.83

1000 m Stafett IL Ii BUL (Sigvor Melve-Marit Nyberg Birknes-Randi Nymoen-Marit Bjone) 2:10.10 18.08.96

7-kamp Linda Fredriksson (SWE) (14.84-1.60-10.43-26.14/5.78-44.12-2:19.02)-1.1/-1.0/3.5 5309 29/30.06.91

3000m Gang Kjersti Tysse Plätzer, IL Norna-Salhus 12:19.7 20.08.00

5000m Gang Kjersti Tysse Plätzer, IL Norna-Salhus 20.46.3 20.08.00

10000m Gang Kjersti Tysse Plätzer, IL Norna-Salhus 43:21.1